Маршрутизатор RG-EG210G-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Кількість портів | 10 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M Base-T (до 4 WAN портів) |
| Підтримка PoE | 8x 802.3af/at 1000Base-T (до 70 Вт) |
| Живлення | 220В AC |
| Потужність споживання | 80 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 202×107×28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Маршрутизатор RG-EG210G-P Ruijie
Iнтелектуальний 10-портовий маршрутизатор. Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; 10 портів 10/100/1000M Base-T (8 портів 3af/at 1000Base-T до 70 Вт на порт), підтримка до 4 портів WAN; RAM 256 МБ; ROM 16 МБ; максимальна кількість клієнтів до 200; підтримка локальної переадресації роумінгу рівня L2/L3 між точками доступу; 220 В змінного струму 80 Вт; максимальна кількість керованих комутаторів із хмарним керуванням: 128; 0 °C ~ +40 °C; 202×107×28 мм