Опис товару
Точка доступу RG-EAP602 Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4GHz: 802.11 b/g/n;5GHz: 802.11a/b/g/n/ac |
| Інтерфейси | 2 порти Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с (один з яких підтримує 802.3af/at PoE) |
| Живлення | 802.3af / 802.3at, DC 12В 1.5A |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 96 |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Ззовні |
| Розміри | 200 / 220 / 166 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 114 ₴








