Опис товару
PoE-комутатор RG-ES226GC-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів | 38.7 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 16х |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Буферна пам'ять | 4.1 Мбіт/с |
| Кількість портів | 26 |
| Пропускна здатність | 52 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 10/100/1000 Base-X SFP |
| PoE | Так |
| Живлення | 100-240В АС |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Потужність споживання | 443 Вт |
| Блискавкозахист | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 440 х 289 х 43.6 мм |
| Вага | 4.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 254 ₴









