Опис товару
Комутатор RG-ES216GC Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів | 23.8 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 16х |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Буферна пам'ять | 4.1 Мбіт/с |
| Пропускна здатність | 32 Гбіт/с |
| Живлення | 100-240В АС |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Блискавкозахист | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 440 х 165 х 44 мм |
| Вага | 2.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 227 ₴


