Клавіатура Tiras K-PAD OLED+ (PUNISHER EDITION)
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Дисплей | OLED |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Зчитувач | Mifare, NFC |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 120 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 88 / 160 / 19 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Клавіатура Tiras K-PAD OLED+ (PUNISHER EDITION)
Сенсорна клавіатура K-PAD OLED+ (PE) з контрастним OLED-дисплеєм та вбудованим зчитувачем NFC/Mifare, з 2 власними зонами сигналізації і можливістю підключення двох дротових датчиків та світлодіоду.
Купуючи клавіатуру K-PAD OLED+ (PUNISHER EDITION), ви підтримуєте інновації українського ВПК та наближаєте нашу спільну перемогу, адже 100% отриманих грошей йдуть на розвиток проєкту Punisher – ударні дрони від українського виробника.
Застосування
Клавіатура призначена для керування охоронною системою Orion NOVA – постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування.
Ключові властивості та можливості
* Сумісність: централі Orion NOVA XS/XS(i), Orion NOVA S/S(i), Orion NOVA M/M(i), Orion NOVA L/L(i).
* Контрастний OLED дисплей.
* Сенсорне клавішне поле.
* Зчитувач NFC/Mifare.
* 2 власних зони сигналізації.
* До K-PAD OLED+ можливо підключити два дротових датчика та світлодіод підтвердження.
* Персональні коди доступу.
* Захист від підбору коду доступу.
* Підключення за допомогою системної шини RS-485 з довжиною лінії до 1000 м, кабелем вита пара 5 категорії чи вище.