Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR5216P-16P-I Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 2 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід тривоги, пуш, електронна пошта, запис, PTZ, тур, знімок, голосова підказка, зумер і поради на |
| Підтримка виробників | Arecont Vision, Airlive, AXIS, Canon, Dynacolor, JVC, LG, Panasonic, Pelco, PSIA, Samsung, Sanyo, So |
| IP-камери | 16 каналу |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 2 - SATA III Ports, до 8TB кожен |
| Режим пошуку | Час / дата, тривога, рух і точний пошук |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с (160 з AI) |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Захист периметра (канали) | 16 каналів |
| Захист периметра (пошук) | Пошук по цільової класифікації |
| Керування базою даних | До 20 баз даних осіб з 100 000 зображень облич в цілому. Ім'я, стать, день народження, національніст |
| Розпізнавання облич (канали) | 4 |
| Розпізнавання облич (пошук) | База даних осіб може бути застосована до відео каналах незалежно. Ім'я, стать, день народження, наці |
| Розпізнавання облич (режим) | Відеопотік і зображення в режимі реального часу розпізнає обличчя. лицьову особливість, аналіз атриб |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з клавіатурою |
| PoE-порти | 16 портів (IEEE802.3af / at), 1-8 порти підтримують ePoE і EoC |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Підтримка роздільної здатності | 16MP, 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1 |
| Аудіоінтерфейси | In / Out: 1/1, RCA |
| Відеокодек | Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF 2.4, SDK, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB порту (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий/повільний перегляд, наступний/попередній файл |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Процесор | Багатоядерний вбудований процесор |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, D |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Тривожні входи | 4 |
| Застосування бази даних | Кожну базу даних можна застосувати до відеоканалів незалежно |
| Живлення | Одиночний, AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Гц |
| Потужність споживання | NVR: |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% ~ 90% |
| Розміри | 375 × 327.3 × 53мм |
| Вага | 2.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 750 ₴





