Опис товару
Відеокамера IPC-K22P IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| PIR-сенсор | 10 м |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | H: 102 °; V: 54 °; D: 120 ° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920х1080, 1280х960, 640х480 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / c |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Відеокодек | H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | SD-карта до 256 Гб |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45, Wi-Fi |
| Метод зберігання | SD-карта до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Imou, DMSS |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 79 х 91 х 128 мм |
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴









