Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW1400TLMQP Dahua 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| Кути огляду | Г: 105 °; В: 56 °; Д: 125 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2560 × 1 440), 1080P (1920 × 1080), 960 H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 4МП - 25к / с, AHD: 4МП - 25к / с, CVI: 4МП / 1080p - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Основні функції обробки | приватні маски (8 зон) |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 3.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф109х88 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


