Точка доступу 4G LTE MikroTik RBLHGR&R11e-LTE
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| ROM/RAM | 16/64 Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | 4G |
| SIM-карта | 1х Micro SIM |
| Операційна система | RouterOS |
| Процесор | QCA9531 650 МГц |
| Підтримка 3G | Так |
| Підтримка PoE | PoE/PoE+ (802.3af/at), Passive PoE |
| Антена | 21 дБі |
| LTE-модем | Завантаження/віддача 150/50 Мбіт/с |
| Живлення | PoE |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Ззовні |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 391 / 391 / 237 мм |
Опис товару Точка доступу 4G LTE MikroTik RBLHGR&R11e-LTE
LTE-точка доступу MikroTik RBLHGR&R11e-LTE з LTE-модемом 4-ої категорії, MiniPCI-e слотом, Ethernet-портом 100/100M. Максимальна швидкість прийому 150 Мбіт/с, передачі 50 Мбіт/с. Зовнішнє встановлення.
Застосування
Точка доступу RBLHGR&R11e-LTE – мережевий пристрій для віддалених місць, які перебувають у зоні покриття стільникової мережі. Завдяки великій антені з високим коефіцієнтом підсилення, точка доступу може підключатися до вишок стільникового зв'язку у віддалених місцевостях, забезпечуючи доступ до Інтернету районам, не охопленим WiFi-мережею.
Ключові властивості
* Пристрій оснащений LTE-модемом 4-ої категорії, що підтримує Micro SIM-карту, зі швидкістю на рівні 150 Мбіт/с при прийомі даних та 50 Мбіт/с при передачі, MiniPCI-e слотом, а також одним Ethernet-портом 100/100M.
* Антена з коефіцієнтом підсилення 21 dBi та діаграмою спрямованості 25° забезпечує стабільний доступ до інтернету після підключення точки доступу до вишки стільникового зв’язку.
* Центральний процесор QCA9531 650 МГц, обсяг пам’яті RAM/ROM 64/16 Мб. Попередньо встановлена операційна система – RouterOS.
* Підтримує категорії: LTE 4, 3G R7, 2G Class12.
* Міжнародні смуги LTE, 3G та 2G частот, що підтримує точка доступу:
* LTE FDD: 1 (2100 MHz)/ 2 (1900 MHz) / 3 (1800 MHz) / 7 (2600 MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800 MHz);
* LTE TDD: 38 (2600 MHz) / 40 (2300 MHz);
* 3G: 1 (2100 MHz) / 2 (1900 MHz)/ 5 (850 MHz) / 8 (900 MHz);
* 2G: 2 (1900 MHz) / 3 (1800 MHz) / 5 (850 MHz) / 8 (900 MHz).
* Живлення DC 12-57 В / Passive PoE 802.3af/at, максимальне споживання 6 Вт.
* Точка доступу призначена для зовнішнього розміщення на відкритій місцевості. Монтується на стовп, щоглу або будь-яку іншу високу конструкцію.
* До комплекту постачання крім точки доступу входять адаптер живлення, PoE-інжектор, 2 металеві кільця для кріплення та монтажний комплект.