Опис товару
Відеокамера IPC-F22AP IMOU 2Mp f=2.8mm PoE
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 102 °, В: 54 °, Д: 120 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
| Цифровий зум | 16x |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x Ethernet 100 Мбіт / с |
| Живлення | PoE |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 147.7 × 74.2 × 74.2 мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴









