Опис товару
Відеокамера DS-2DE5425IW-AE(T5) Hikvision 4Mp f=4.8-120mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 240 м |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот 120°/с; нахил 80°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот 0.1° - 120°/с; нахил 0.1° - 120°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | попереднє налаштування, сканування шаблонів, патрульне сканування, автоматичне сканування, скануванн |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 55° - 2.4°, В: 33° - 1.4°, Д: 61.5° - 2.8° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 2400 м |
| Спостереження за об'єктом | 952 м |
| Розпізнавання об'єкта | 480 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Цифровий |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Оптичний зум | 25x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 24В AC |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Розміри | Ø 210 / 344.7 мм |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 441 ₴









