Опис товару
Точка доступу RG-AP820-L Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Підтримка Wi-Fi | Режим роботи 2,4G + 5G, максимальна пропускна спроможність на точку доступу: 1,775 Гбіт/с |
| Інтерфейси | PoE In Ethernet 10/100/1000Mbps x 1 |
| Антена | вбудована: 2,4G: 3dBi, 5G: 3 дБі |
| Живлення | DC 48В/1A, PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Особливості моделі | Максимальна кількість клієнтів на одну точку доступу 1024 |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Всередині |
| Розміри | 153 / 193 / 26 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 816 ₴







