Маршрутизатор RG-EG2100-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Кількість портів | 8 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 1000BASE-T до 2 WAN портів |
| Живлення | 100-240В |
| Потужність споживання | 150 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 200×200x43.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Маршрутизатор RG-EG2100-P Ruijie
Багатофункціональний маршрутизатор, керований хмарою, для різних галузей промисловості. 8-портовий інтелектуальний PoE шлюз безпеки, Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок, 8x 10/100/1000 Мбіт/с Ethernet порти, 2x WAN порти, 7 портів PoE/POE+, Потужності PoE 125 Вт, До 100 одночасних користувачів, Живлення 100-240В