Опис товару
Точка доступу RG-AP680(CD) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n/ax :2.4G ~ 2.4835 ГГц; 802.11a/n/ac/ax : 5G:5.150~5.350GHz,5.725~5.850 ГГц |
| Інтерфейси | 1 порт вихідного каналу 10/100/1000Base-T Ethernet (PoE), 1 порт SFP, режим FAT/FIT |
| Живлення | 12В 1.5A/PoE 802.3af/at |
| Потужність споживання | 12.95 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Ззовні |
| Клас захисту | IP68 |
| Робоча температура | –40°C - +65°C |
| Розміри | 251 / 168 / 64 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип антени | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 373 ₴









