Опис товару
PoE-комутатор RG-NBS3100-8GT2SFP-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 15 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Кількість портів | 10 |
| Кількість SFP-портів | 2 |
| Пропускна здатність | 20 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 SFP 1000Base-X |
| PoE | Так |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 125 Вт) |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри | 300x220x43.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 524 ₴







