Опис товару
PoE-комутатор RG-NBS3100-24GT4SFP-P Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 42 мп/с |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Пропускна здатність | 56 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4 SFP 1000Base-X |
| PoE | Так |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри | 440 х 293 х 44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 439 ₴








