Тепловізійний приціл AGM Varmint LRF TS35-384
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, 0.39", OLED |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, неохолоджуваний |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Лазерний далекомір | 600 м, точність ±2 м |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 7.53° × 5.65° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 16 ГБ EMMC |
| Час роботи від батареї | до 4.5 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Відстань спостереження | 1750 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Батарея 18650 |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Особливості моделі | відстеження гарячої точки; картинка-в-картинці; знімок екрану |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 x 66 x 109 мм |
| Вага | 652 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний приціл AGM Varmint LRF TS35-384
Роздільна здатність 384x288, матриця 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини, кут огляду 7.53° × 5.65°; відстань спостереження 1750 м; фокусна відстань тепловізійного детектора 35 мм; F=1.0; OLED-монітор 1024x768 пікселів; вбудований акумулятор – літієва батарея 18650 до 4.5 годин роботи; підтримка Wi-Fi; локальна пам’ять 16 Гб EMMC; інтерфейс Type-C; 5 В DC/2 A; робоча температура – 20 ° C – +55 ° C; IP67; 200 x 66 x 109 мм.
AGM Varmint LRF – компактний тепловізійний приціл, розроблений для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах у конфігурації: тепловізійний детектор 384x288 (50 Гц) та лінза об'єктива 35 мм. Ці опції дозволяють покупцеві вибрати ідеальний пристрій для своїх потреб. Об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середніх дистанціях.
Оснащений високочутливим тепловим детектором 12 мкм і OLED-монітором 1024×768, AGM Varmint LRF забезпечує чітке зображення в суворих умовах навколишнього середовища, включаючи темряву, туман, дим, пил, дощ, сніг. Пристрій можна використовувати як тепловізійний приціл або ручний монокуляр, а також у таких сценаріях, як патрулювання, полювання, статичне спостереження тощо.
Вбудований лазерний далекомір AGM Varmint LRF призначений для визначення точної відстані між спостерігачем і ціллю. Результати вимірювання відображаються на моніторі осцилографа.
Один акумулятор 18650 забезпечує до 4,5 години безперервної роботи пристрою. Зовнішній блок живлення 5 В (акумулятор) можна легко підключити через USB-USB-C роз'єм для збільшення часу роботи.
Пристрій оснащений пам'яттю EMMC для вбудованого відеозапису та захоплення зображень. Також в комплект входить внутрішній модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.