Тепловізійний приціл AGM Varmint LRF TS35-640
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, 0.39", OLED |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, неохолоджуваний |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Лазерний далекомір | 600 м, точність ±2 м |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 12.52° × 10.03° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 16 ГБ EMMC |
| Час роботи від батареї | до 4.5 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Відстань спостереження | 1750 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Батарея 18650 |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Особливості моделі | відстеження гарячої точки; картинка-в-картинці; знімок екрану |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 x 66 x 109 мм |
| Вага | 652 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний приціл AGM Varmint LRF TS35-640
Роздільна здатність 640x512, матриця 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини, кут огляду 12.52° × 10.03°; відстань спостереження 1750 м; фокусна відстань тепловізійного детектора 35 мм; F=1.0; OLED-монітор 1024x768 пікселів; вбудований акумулятор – літієва батарея 18650 до 4.5 годин роботи; підтримка Wi-Fi; локальна пам’ять 16 Гб EMMC; інтерфейс Type-C; 5 В DC/2 A; робоча температура – 20 ° C – +55 ° C; IP67; 200 x 66 x 109 мм.
AGM Varmint LRF – компактний тепловізійний приціл, розроблений для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах у кількох конфігурації: тепловізійний детектор тепловізійний детектор 640x512 (50 Гц) та лінза об'єктива 35 мм. Об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середніх дистанціях.
Оснащений високочутливим тепловим детектором 12 мкм і OLED-монітором 1024×768, AGM Varmint LRF забезпечує чітке зображення в суворих умовах навколишнього середовища, включаючи темряву, туман, дим, пил, дощ, сніг. Пристрій можна використовувати як тепловізійний приціл або ручний монокуляр, а також у таких сценаріях, як патрулювання, полювання, статичне спостереження і т. д.
Вбудований лазерний далекомір AGM Varmint LRF призначений для визначення точної відстані між спостерігачем і ціллю. Результати вимірювання відображаються на моніторі осцилографа.
Один акумулятор 18650 забезпечує до 4,5 години безперервної роботи пристрою. Зовнішній блок живлення 5 В (акумулятор) можна легко підключити через USB-USB-C роз'єм для збільшення часу роботи.
Пристрій оснащений пам'яттю EMMC для вбудованого відеозапису та захоплення зображень. Також в комплект входить внутрішній модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.