Опис товару
Тепловізійний приціл AGM Adder TS50-384
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, OLED |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, неохолоджуваний |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 5.4° × 4° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 64 Гб EMMC |
| Час роботи від батареї | до 15 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Відстань спостереження | 2600 м |
| Інтерфейси | USB Type-C QC3.0 |
| Тип живлення | батарея 18650 + CR123 |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Особливості моделі | активація запису за пострілом; картинка-в-картинці; аудіо/відео запис, корекція пошкоджених пікселів |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розміри | 420 × 78 × 82 мм |
| Вага | 970 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 230 ₴





