Тепловізійний приціл AGM Rattler TS50-640
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024×768, 0.39" |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 8.8° × 7° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 16 ГБ EMMC |
| Час роботи від батареї | до 4.5 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Відстань спостереження | 2500 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Дві літієві батареї CR123 (3 В) або дві акумуляторні батареї RCR123 (до 4,2 В) |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Особливості моделі | картинка-в-картинці; знімок екрану; корекція пошкоджених пікселів |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 x 73 x 84 мм |
| Вага | 605 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний приціл AGM Rattler TS50-640
Роздільна здатність 640x512, матриця 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини, фокусна відстань тепловізійного детектора 50 мм, F=1.0, кут огляду 8.8° × 7°; відстань спостереження 2500 м; дисплей 1024x768 пікселів; живлення – 2 літієві CR123A (3 В) або 2 RCR123 (до 4,2 В) акумулятора, до 4.5 годин роботи; підтримка Wi-Fi; локальна пам’ять 16 Гб EMMC; інтерфейс Type-C; 5 В DC/2 A; робоча температура – 20 ° C – +55 ° C; IP67; 200 x 73 x 84 мм.
AGM Rattler – це серія висококласних тепловізійних прицілів, які є універсальними у своєму застосуванні. Вони зарекомендували себе на фронті як ефективні та надійні. Модель TS50-640 підійде снайперам, які працюють на далеких дистанціях. Цей тепловізор вловлює живу мету на відстані до двох з половиною кілометрів, що робить його об'єктив небезпечною зброєю в руках умілого стрільця. Потенційна ціль виявляється навіть у найскладніших умовах, де без тепловізора це зробити було б майже неможливо. Противники чітко видно в прицілі і в густому лісі, і на засніжених полях, і в тумані. Наявність снайперського обважування AGM гарантує контроль над усією територією спостереження. Можна використовувати і без гвинтівки, для патрулювання місцевості.