Тепловізійна насадка на приціл AGM Rattler TC50-640
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійна насадка на приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024×768, 0.39", OLED |
| Відображення ємності акумулятора | Підтримує |
| Цифровий зум | 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 8.8° × 7° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion |
| Локальне сховище | 16 ГБ EMMC |
| Час роботи від батареї | 4 години з Wi-Fi, 4.5 години без Wi-Fi |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Відстань спостереження | 2500 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Два літієві CR123A (3 В) або два RCR123 (до 4,2 В) акумулятора |
| Живлення | 5В DC/2 A |
| Особливості моделі | Відстеження точки найвищої температури, знімок екрану |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 153 / 78 / 66 мм |
| Вага | 490 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійна насадка на приціл AGM Rattler TC50-640
Тепловізійна насадка на приціл AGM Rattler TC50-640 з роздільною здатністю 640x512, розмір пікселя 12 мкм, фокусна відстань 50 мм. Відстань спостереження до 2500 м.
Застосування
AGM Rattler TC50-640 – це компактна тепловізійна система, яка дозволяє швидко перетворити денну оптику на тепловізійний прилад без будь-яких спеціальних інструментів або обладнання.
Rattler TC забезпечує чітке зображення в складних умовах навколишнього середовища, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, ліс, камуфляж тощо. Пристрій в основному застосовується в таких сценаріях, як патрулювання, полювання, спостереження тощо. Rattler TC можна легко встановити перед денними прицілами зі збільшенням до 8 разів для використання на середніх і великих відстанях.
Ключові властивості та можливості
* Модель з фокусною відстанню 50 мм і термодатчиком із роздільною здатністю 640x512 пікселів. Цифровий зум 8x.
* OLED-дисплей 0.39" 1024х768 пікселів з якісною картинкою.
* Велика дальність виявлення до 2500 м.
* Багата палітра тепловізійних зображень для роботи в різних середовищах і погодних умовах.
* Вбудована WiFi-точка доступу.
* Вбудована функція фото- та відеозапису.
* Сумісність із застосунком AGM Connect для зберігання та обміну зображеннями та відео.
* Вбудована пам’ять обсягом 16 ГБ.
* Живлення від 2 літієвих CR123A (3 В) або 2 RCR123 (до 4.2 В) акумуляторних батарей забезпечує до 4.5 годин автономної роботи без WiFi. Можливість зовнішнього живлення напругою 5 В через інтерфейс USB Type-C.
* Захист від води, пилу та туману за стандартом IP67.