Опис товару
Відеокамера IPC-F46FEP IMOU 4Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | 95°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/ Profile G) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 150 Мбіт/с |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 152.8 × 74.2 × 74.2 мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545 ₴









