Опис товару
Відеокамера IPC-S41FP IMOU 4Mp f=3.6mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | 79°(Г), 44°(В), 94°(Д) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Регулювання по осях | 355° поворот; 0~90° нахил |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відеокодек | 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 6.2 Вт |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 120.7 × 136.2× 183.3 мм |
| Вага | 390 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴







