вверхвниз

Відеокамера DS-2DE7A432IW-AEB(T5) 32x DarkFighter Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm 99-00010769
- Немає в наявності
- Код: 99-00010769
40 812,75 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DS-2DE7A432IW-AEB(T5) 32x DarkFighter Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 204 м |
| Кути повороту / нахилу | поворот 360°/нахил+90° - -15° |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 160°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | Підтримує |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 50,8° - 2,6°, В:29,4° - 1,5°, Д:57,4° - 3° |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 5.9-188.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 200 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 2046 м |
| Спостереження за об'єктом | 812 м |
| Розпізнавання об'єкта | 409 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих, вбудований динамік 30 м |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Version 1ONVIF e (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP.12, Profi |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Оптичний зум | 32x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Hi-PoE |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Живлення | 24В AC |
| Потужність споживання | 42 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | Ø 220 / 363.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 812,75 ₴








