Радіостанція Hytera BP-565 UHF 400-527MHz Li-Ion 1500mAh
| Бренд | Hytera |
| Тип пристрою | Радіостанція |
| Дисплей / роздільна здатність | 1.77" TFT |
| Вихідна потужність | 1 Вт/4 Вт |
| Діапазон робочих частот | UHF 400-527 МГц |
| Напруга | 7.4 В |
| Чутливість приймача | 0.18 мкВ цифровий режим / 0.18 мкВ аналоговий режим |
| Підтримка Bluetooth | 5.0 BLE+EDR |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Батарея | 1500 мА•год літій-полімер |
| Кількість каналів | 128 |
| Режими роботи | Аналоговий,Цифровий |
| Час роботи від батареї | До 16 годин цифровий режим / до 12 годин аналоговий режим |
| Bluetooth | Так |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 115×55×29.5 |
| Вага | 230 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Радіостанція Hytera BP-565 UHF 400-527MHz Li-Ion 1500mAh
Радіостанція Hytera BP-565 UHF 400-527MHz з акумулятором Li-Ion 1500 мАг. Аналоговий і цифровий режими роботи, 128 каналів. Вихідна потужність сигналу 1 Вт/4 Вт. Має вбудований модуль Bluetooth 5.0. Клас захисту IP54. Відповідає військовому стандарту MIL-STD 810G.
Застосування
Рація, або радіостанція Hytera розрахована на професійне використання в таких сферах як армія, кризові комунікації, виробництво, енергетика, будівництво, транспорт і логістика тощо. Забезпечує критично важливу для роботи передачу даних між співробітниками.
Ключові властивості та можливості
* Радіостанція працює у цифровому та аналоговому режимах. Діапазон робочих частот UHF 400-527 МГц.
* 1.77-дюймовий TFT-дисплей забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що підвищує ефективність використання.
* Передача аудіо та даних через Bluetooth 5.0 дає змогу працювати в бездротовому режимі.
* Радіостанція має вбудований інтелектуальний алгоритм шумозаглушення для усунення небажаного фонового шуму та підтримє трирівневе регулювання шумозаглушення, що дає змогу чути іншу сторону навіть тоді, коли вона перебуває в галасливому середовищі. Потужний динамік 3 Вт з гучністю до 90 дБА забезпечує чітку та гучну передачу звуку, водночас гучності динаміка достатньо навіть у галасливих та інших несприятливих умовах.
* Радіостанція BP-565 має розширений діапазон у своєму класі та використовує 128 каналів, що робить груповий зв'язок більш гнучким.
* Несиметрична вібраторна антена має унікальну гвинтоподібну конструкцію, тому її складно зігнути чи зламати. Така конструкція забезпечує більш тривалий термін служби антени та підвищує ефективність випромінювання сигналу на 11% порівняно з традиційними антенами, за рахунок чого збільшується дальність зв'язку.
* Зарядний пристрій USB Type-C дозволяє повністю зарядити радіостанцію за 1,8 години або лише за одну годину зарядити так, щоб забезпечити 10 годин роботи в режимі розмови. Швидке заряджання потужністю 10 Вт забезпечує безпечну і надійну зарядку, яка може працювати в суворих умовах, наприклад, при високих або низьких температурах.
* Акумулятор Li-Ion 1500 мАг забезпечує до 16 годин роботи у цифровому режимі.
* Радіостанція протестована за військовими стандартами MIL-STD 810G для використання у важких умовах і має клас захисту корпусу IP54.