Опис товару
Портативне джерело живлення AC50S BLUETTI
| Бренд | BLUETTI |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 220-240В (х2) |
| Тип акумулятора | Літій-іонний (Li-ion) |
| Ємність | 500 Вт*год |
| Кількість циклів | 1000 |
| Заряджання (автомобільна) | 15 годин |
| Заряджання (сонячна панель) | 4-5 годин 120 Вт |
| Додаткові характеристики | Бездротова зарядка 5Вт/ 7,5Вт/ 10Вт |
| Вихід USB-A | 4 порти, 5 В, 3 А |
| Вихід USB-C | 5 В 3 A, 9 В 3A, 12 В 3 A, 15 В 3 A, 20 В 2.25 A |
| Вихід DC5521 | 9.6-12.6В 3A (2х) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | 12-40 В до 120 Вт |
| Серія | BLUETTI AC50 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для котлів,Для ноутбуків,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | контролер заряду MPPT, захист від розрядки батареї |
| Клас захисту | IP21 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 259,5×191×196 мм |
| Вага | 6.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 683 ₴




