Опис товару
Портативне джерело живлення EB3A BLUETTI
| Бренд | BLUETTI |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 268 Вт*год |
| Кількість циклів | 2500 |
| Додаткові характеристики | Бездротова зарядка 5/7,5/10/15Вт |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 3 А |
| Вихід USB-C | 100 Вт |
| Вихід DC5521 | 12В DC 10А (х2) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC макс. 266 Вт 220-240 В, 4А; DC макс. 200 Вт 12-28В 8.5А |
| Серія | BLUETTI EB3A |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Ліхтарик,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | Світлодіодна лампа - 30 год (8Вт) |
| Робоча температура | -20-40°C |
| Розміри | 255 х 180 х 183 мм |
| Вага | 4.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Побутової |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 781 ₴





