Опис товару
Відеокамера IPC-C22FP-C IMOU 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 97°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2MP(1920 x 1080) 25 к/с |
| Цифровий зум | 8x |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50 м |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20°C~+45°C |
| Розміри | 72 x 51 x 52 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴







