Опис товару
Бездротовий міст RG-EST350 V2 Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Wi-Fi міст |
| ROM/RAM | 128/8 Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Пропускна спроможність | 867 Мбіт/с при 5 ГГц |
| Дальність передачі | 5 км |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2х 10/100/1000Base-T |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/n/ac: 5.150~5 .350 ГГц, 5.470~5.725 ГГц, 5.725~5 .850 ГГц |
| Антена | Спрямовані антени, 15 дБі/ 2x2, MU-MIMO |
| Живлення | Джерело живлення 12 В постійного струму або пасивний PoE 24 В |
| Підключення | Бездротове |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | 230 × 132 × 48 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 489 ₴






