Маршрутизатор RG-EG310GH-P-E Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| ROM/RAM | RAM 512 Мб |
| Кількість портів | 10 |
| Процесор | 2 ядра, 1.35 ГГц |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Ethernet-порти (Uplink) | WAN 1×10/100/1000 Base-T; LAN/WAN 3×10/100/1000 Base-T |
| Локальне сховище | 256 Мб SPI NAND FLASH |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 54В/2.4A |
| Споживана потужність PoE | 110 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 202 / 28 / 108 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Маршрутизатор RG-EG310GH-P-E Ruijie
Високопродуктивний VPN-маршрутизатор зі швидкістю 1,5 Гбіт/с для офісної мережі. Порти LAN 6 ×10/100/1000 Base-T (фіксований); WAN 1×10/100/1000 Base-T (фіксований); LAN/WAN 3×10/100/1000 Base-T (змінювані); RAM 512 МБ; максимальна кількість клієнтів до 300; максимальна кількість підтримуваних комутаторів Ruijie Reyee: 128; живлення DC 54V/2.4A, споживання 130 Вт; підтримка PoE IEEE 802.3af/at; бюджет PoE 110 Вт; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; 202 / 28 / 108 мм.
Надайте потужний VPN для відділень і віддалених працівників. Забезпечте моніторинг візуалізації трафіку, все в одному місці. Новий ефективний спосіб керування смугою пропускання на основі програми та користувача. Незламна мережа WAN, інтелектуальне балансування навантаження