Опис товару
Точка доступу RG-AP820-L(V3) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Підтримка Wi-Fi | Radio1:2.4GHz 11ax,2×2 MIMO; Radio2:5GHz 11ax,2×2 MIMO |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Антена | 2.4GHz: 3dBi; 5GHz: 3dBi; 20dBm |
| Живлення | DC 48В/0.6A |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Всередині |
| Розміри | 220×220×49 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бездротовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 310 ₴





