Зарядна станція Explorer 240 EU Jackery
| Бренд | Jackery |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230В, 200Вт (400Вт пік) (1х) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 240 Вт*год |
| Кількість циклів | 1000 |
| Заряджання (автомобільна) | 12 В 6,5 годин |
| Заряджання (сонячна панель) | 100 Вт 5 годин |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А |
| Вихід DC5521 | 12 В - 30 В (65 Вт) (1х) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC 5 годин |
| Серія | Jackery Explorer |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для котлів,Для ноутбуків,Для роутерів |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | BMS, захист від перевантаження по напрузі, захист від короткого замикання |
| Робоча температура | -10 - +40℃ |
| Розміри | 132 x 231 x 195 мм |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зарядна станція Explorer 240 EU Jackery
Jackery Explorer 240 укомплектований літій-іонним акумулятором ємністю 240 Вт • год (16,8 А • год, 14,4 В). В наявності 1 розетка змінного струму (230 В, 200 Вт, пікова потужність 400 Вт), 2 порти USB-A та 1 роз'єм постійного струму. Завдяки наявності інвертора з чистою синусоїдою можна підключати різні пристрої: телефон, ноутбук, освітлення, вентилятор, міні-холодильник. Відмінне рішення початкового рівня для роботи на відкритому повітрі: надійна портативна електростанція, яка дозволить підключити ваш iPhone, ноутбук та освітлення під час кемпінгу чи домашньої роботи. Jackery Explorer 240 має невелику вагу та укомплектований надійною ручкою для легкого транспортування. Управління лише однією кнопкою дозволяє використовувати його, де б ви не знаходилися. Екологічно безпечний сонячний генератор Jackery Explorer 240 має вбудований MPPT-контролер для найбільш екологічної зарядки за допомогою сонячної панелі SolarSaga 100 Вт (продається окремо). Також є можливість заряджати пристрій від розетки в будинку, автомобільної розетки або генератора.