Опис товару
Зарядна станція Explorer 1000EU Jackery
| Бренд | Jackery |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 1000 Вт (2х) |
| Тип акумулятора | Літій-нікель-марганець-кобальт-оксидний |
| Ємність | 1002 Вт*год |
| Кількість циклів | 1000 |
| Вихід USB-A | 5 В, 2.4 А (1х); 5-6.5 В/3 A, 6.5-9 В/3 A, 9-12 В/1.5 A (1х) |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В, 3 А |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | АС 7.5 годин; від сонячної батареї; від автомобільної зарядки |
| Серія | Jackery Explorer |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,Ліхтарик,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | LED ліхтар |
| Робоча температура | -10 - +40 °C |
| Розміри | 333х233х283 мм |
| Вага | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 594 ₴






