Опис товару
Зарядна станція Explorer 1000 Pro EU Jackery
| Бренд | Jackery |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230В, 1000Вт (2000Вт пікова) (2х) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1002 Вт*год |
| Кількість циклів | 1000 |
| Заряджання (автомобільна) | 12В 4.4 години |
| Заряджання (сонячна панель) | 4x SolarSaga 200Вт 1.8 г; 2x SolarSaga 80Вт 9 г |
| Швидка зарядка USB-A | 5-6В, 3A / 6-9В, 2A / 9-12В, 1.5A |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | АС 17,5-60В, 11А, до 22А / 800Вт макс. |
| Серія | Jackery Explorer |
| Особливості моделі | BMS, захист від перевантаження по напрузі, захист від короткого замикання |
| Робоча температура | -10 - +40℃ |
| Розміри | 340 x 262 x 255 |
| Вага | 11.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 128 ₴




