Опис товару
Зарядна станція Explorer 2000 Pro EU Jackery
| Бренд | Jackery |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230В, 50Гц, 10А макс (2х) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 2160 Вт*год |
| Кількість циклів | 1000 |
| Заряджання (автомобільна) | 24 години |
| Заряджання (сонячна панель) | 6x SolarSaga 200W Solar Panel: 2,5 години; 4x SolarSaga 200W Solar Panel: 4 години; 2x SolarSaga 200 |
| Швидка зарядка USB-A | Quick Charge 3.0, 18 Вт макс. 5–6В, 3A / 6–9В, 2A / 9–12В, 1,5A (2х) |
| Вихід USB-C | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC 230В, 10А; DC 11В-17.5В, 8А, 17,5В-60В, 12А, подвоєння до 24А/1400Вт; сон.панель; автозарядка |
| Серія | Jackery Explorer |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для котлів,Для ноутбуків,Для роутерів |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | BMS, захист від перевантаження по напрузі, захист від короткого замикання |
| Робоча температура | -10 - +40℃ |
| Розміри | 384 x 2690 x 3075 мм |
| Вага | 19.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 422 ₴




