Опис товару
Портативне джерело живлення SuperBase Pro 1500 Zendure
| Бренд | Zendure |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 220-240В (х4) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 1440 Вт*год |
| Кількість циклів | 6000 |
| Додаткові характеристики | Дисплей 6.1", Wi-Fi |
| Вихід USB-C | 2 порти 5-20 В, 100 Вт; 2 порти 5-12 В, 20 Вт |
| Вихід DC5521 | 13.6В/10A (х3) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 13.6 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC 1 800Вт; автомобільна зарядка 12/24В; сонячна панель 600Вт, 60-160В, 12-60В, XT60 |
| Робоча температура | -20°C - +60°C |
| Розміри | 446 х 276 х 352 |
| Вага | 18.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 600 ₴






