Опис товару
Портативне джерело живлення EB55 700W BLUETTI
| Бренд | BLUETTI |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 220-240В, 700Вт (х2) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 537 Вт*год |
| Кількість циклів | 2500 |
| Заряджання (автомобільна) | 6-6.5/3-3.7 години |
| Заряджання (сонячна панель) | 3 - 3.5 години |
| Вихід USB-A | 4 порти, 5 В, 3 А |
| Вихід USB-C | 100 Вт |
| Вихід DC5521 | 12В, 10A |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC 200Вт; сон.панель 200Вт; автозарядка 12В/24В (98.4Вт/196.8Вт); AC+сон.панель 400Вт; 2хАС 400Вт |
| Серія | BLUETTI EB55 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Розетка 220 B |
| Застосування | Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | 1х бездротова зарядка 15 Вт |
| Робоча температура | -10-40℃ |
| Розміри | 278 x 200 x 198 мм |
| Вага | 7.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Побутової |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 356 ₴



