Портативне джерело живлення SuperBase Pro 2000 Zendure
| Бренд | Zendure |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 220-240В (х4) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 2096 Вт*год |
| Кількість циклів | 3000 |
| Додаткові характеристики | Дисплей 6.1", Wi-Fi |
| Вихід USB-C | 2 порти 5-20 В, 100 Вт; 2 порти 5-12 В, 20 Вт |
| Вихід DC5521 | 13.6В/10A (х3) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 13.6 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | AC 1800Вт; автомобільна зарядка 12/24В; сонячна панель 600Вт, 12-60В, 10А XT60 |
| Особливості моделі | зарядка від сонячної панелі 1 800Вт, 60-160В, 11А через АС вхід |
| Робоча температура | -20°C - +60°C |
| Розміри | 432 х 254 х 330 |
| Вага | 21.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Портативне джерело живлення SuperBase Pro 2000 Zendure
SBP2000 має 14 вихідних портів, які можуть одночасно живити 14 пристроїв. Портативне джерело живлення великої ємності 2096 Вт·г з номінальною вихідною потужністю 2000 Вт може використовуватися як аварійне джерело живлення для запобігання стихійним лихам будинку або як джерело живлення для кемпінгу на відкритому повітрі та житті у фургоні!
Унікальна система ZENDURE «PVMax» підтримує до 7 методів заряджання, таких як сонячна енергія 2400 Вт, змінний струм 1800 Вт та зарядка на 80 % за 1 годину, повна зарядка за 1,5 години з використанням найшвидшого методу заряджання.
Zendure SBP 2000 оснащений функцією безперебійного живлення від ДБЖ, для включення портативного вимикача живлення потрібно всього 13 мс, що зручно для захисту вашого обладнання та даних.
Система керування батареями BMS контролює напругу, струм, коротке замикання та температуру в режимі реального часу, щоб захистити вас та ваше обладнання.