Опис товару
Переносна вилка IVN 3232 SEZ
| Бренд | SEZ |
| Тип пристрою | Вилка електрична |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Кількість полюсів | 3 |
| Клас захисту | IP44 |
| Розміри | 160 / 79 / 73 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴
Переносна вилка IVN 3232 SEZ
| Бренд | SEZ |
| Тип пристрою | Вилка електрична |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Кількість полюсів | 3 |
| Клас захисту | IP44 |
| Розміри | 160 / 79 / 73 мм |
| Гарантія | 12 місяців |