Опис товару
Настінна розетка IZN 3232 SEZ
| Бренд | SEZ |
| Тип пристрою | Розетка |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Кількість полюсів | 3 |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP44 |
| Розміри | 179 / 118 / 88 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴
Настінна розетка IZN 3232 SEZ
| Бренд | SEZ |
| Тип пристрою | Розетка |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Кількість полюсів | 3 |
| Монтаж | Настінний |
| Клас захисту | IP44 |
| Розміри | 179 / 118 / 88 мм |
| Гарантія | 12 місяців |