Джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 10400mAh 18W
| Бренд | VIA Energy |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 10.4 Ah |
| Батарея | літієва |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В),DC (5 В),DC (9 В),PoE (15 В) passive,PoE (24 В) passive,USB Type A |
| Інтерфейси | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал,Роутер |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, розряду/перезаряду |
| Захист | Від перезарядки та перерозарядки, короткого замикання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 33 мм |
| Вага | 390 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Джерело безперебійного живлення VIA Energy Mini UPS 10400mAh 18W
Універсальне джерело живлення VIA Energy Mini UPS з вбудованим літієвим аккумулятором на 10400 мА·год, вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, Passive PoE 15V/0.6A, 24V/0.6A, вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга 85-265В (AC) 50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 15 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
Чудове рішення у разі необхідності забезпечити живленням за відсутності світла або в польових умовах різні пристрої. За рахунок набору виходів під різний вольтаж та з різними інтерфейсами, користувачу полегшується процес використання: більше не треба шукати спеціальні перехідники, специфічні блоки живлення, вигадувати підключення інверторів, трансформаторів, тощо. Підійде для підключення телефонів, планшетів, зарядки радіостанцій, живлення камер відеонагляду, пристроїв з Passive PoE (15 або 24В). Ідеальний варіант, якщо вам необхідно вдома забезпечити резервне живлення роутера, LED-підсвічування, камери 5 або 12 В, для кемпінгу, в якості портативної зарядної точки в автомобіль.
Ключові властивості
* Вбудований літієвий акумулятор 10400 мА·год.
* Вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, Passive PoE 15V/0.6A, 24V/0.6A.
* Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
* Вхідна напруга 85-265В (AC) 50-60 Гц.
* Інтелектуальна схема захисту від перезарядження, перерозрядження та короткого замикання.
* Компактний і легкий пристрій розмірами 160 / 105 / 33 мм та вагою 390 г, з індикатором рівня заряду батареї.
* Всі необхідні кабелі у комплекті.