Опис товару
Портативна зарядна станція PowerOak AC200P 2000W BLUETTI
| Бренд | BLUETTI |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 000 Вт (2х) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 2000 Вт*год |
| Кількість циклів | 3500 |
| Заряджання (автомобільна) | 10-20 годин |
| Заряджання (сонячна панель) | 3.5-4 години (+АС 1200Вт 2.1-2.5 години) |
| Вихід USB-A | 4 порти, 5 В, 3 А |
| Вихід USB-C | 60 Вт |
| Вихід DC5521 | 12В, 3A (1х) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12 В, 10 А |
| Вхід підзарядки | АС 500 Вт; сон. панель 700 Вт 35-150В, 12А; автом. зарядне 12/24В; АС+ сон. панель 1200Вт макс. |
| Серія | BLUETTI PowerOak |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,USB Type C,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Особливості моделі | 2х бездротова зарядка 15 Вт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 420 x 280 x 386.5 мм |
| Вага | 27.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 278 ₴







