Опис товару
Портативна зарядна станція AC200MAX BLUETTI
| Бренд | BLUETTI |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В (х4) |
| Тип акумулятора | LiFePo4 |
| Ємність | 2048 Вт*год |
| Кількість циклів | 6000 циклів до 50% потужності | 3500 циклів до 80% потужності |
| Заряджання (автомобільна) | 12 В/24 В (100 Вт/200 Вт) ≈10 - 20 годин |
| Заряджання (сонячна панель) | ≈3~3,5 годин |
| Додаткові характеристики | Можливість розширення до 2 x B230 або 2 x B300 |
| Вихід USB-A | 2 порти, 5 В, 3 А, 18 Вт |
| Вихід USB-C | 100 Вт |
| Вихід DC5521 | 12В DC 5.5 мм(х2) |
| Вихід автомобільного зарядного пристрою | 12В/30A Super DC (х1); 12В (х1) |
| Вхід підзарядки | АС 230 В 500Вт; AC+сонячна панель 1400 Вт; сонячна панель 900 Вт, VOC 10-145 15 A; автомобільна заря |
| Серія | BLUETTI AC200 |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм,DC-роз'єм,USB Type A,Гніздо прикурювача,Розетка 220 B |
| Застосування | Для всього будинку,Для комп'ютерів,Для котлів,Для ноутбуків,Для побутової техніки,Для роутерів,Для холодильників |
| Особливості | LED-дисплей,З портом на 12 В,Швидка зарядка |
| Особливості моделі | бездротова зарядка 15 Вт (х2) |
| Робоча температура | -20-40℃ |
| Розміри | 420 x 280 x 386.5 мм |
| Вага | 28.1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 692 ₴





