Опис товару
Відеокамера IPC-T42EAP IMOU 4Mp f=2.8mm PoE
| Бренд | IMOU |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 90°, В: 50°, Д: 107° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Живлення | PoE |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Φ110×81.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴








