Бездротовий маршрутизатор RG-EG105GW(T) Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| ROM/RAM | 23/256 Мб |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 100 |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Пропускна спроможність | 600 Мбіт/с (1500Byte, NAT+Flow); 300 Мбіт/с без |
| Кількість портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1×10/100/1000 Base-T |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2/Wave1); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); 802.11a/b/g |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Розміри | 120 × 120 × 28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий маршрутизатор RG-EG105GW(T) Ruijie
Бездротовий маршрутизатор; порти 1 × 10/100/1000 Base-T LAN, 3 × 10/100/1000 Base-T LAN/WAN; пропускна спроможність 600 Мбіт/с (1500Byte, NAT+Flow); 300 Мбіт/с без; підтримка Wi-Fi: Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2/Wave1); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); 802.11a/b/g; живлення DC 12В/1.5A; розміри 120 × 120 × 28 мм.
Професійний бездротовий маршрутизатор для малого бізнесу. Увімкніть живлення, увімкніть роботу: легко налаштувати всю мережу за допомогою Ruijie Cloud APP. Натисніть кнопку – мережа Reyee Mesh готова. Сторінку порталу легко налаштувати: те, що ви бачите, те й отримуєте. Гідний дизайн, гнучка установка на робочий стіл або стіну. Захищений віддалений доступ до внутрішнього NVR/IPC, навіть динамічний або приватний IP на висхідній лінії.