Зчитувач PR-05 для Proximity карт (внутрішній) Cyphrax
| Бренд | Cyphrax |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Тип карт | EM-Marine |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory,Wiegand |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Живлення | DC 9-12 В |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 86 / 86 / 10 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач PR-05 для Proximity карт (внутрішній) Cyphrax
Зчитувач карт і брелоків стандарту EM-Marine Cyphrax PR-05 для внутрішнього встановлення. Підключення до контролера через інтерфейси Wiegand і 1-Wire, відстань зчитування до 5 см.
Застосування
Зчитувач Proximity карток PR-05 призначений для зчитування ідентифікаційних кодів Proximity-карток і Proximity-брелоків стандарту EM-Marine в системах контролю доступу та обліку робочого часу.
Ключові властивості та можливості
* Підтримує зчитування карток і брелоків EM-Marine на відстані до 5 см.
* Зчитувач підтримує Wiegand і 1-Wire інтерфейси підключення до контролера. Використовуючи під'єднання зчитувача через інтерфейс 1-Wire, можливо вільно застосовувати його в будь-якій системі, що працює на ключах Dallas Semiconductor DS1990 (Touch Memory).
* Індикація роботи: трикольорова світлова та звукова.
* Можливе зовнішнє керування індикацією.
* Живлення 9-12 В, струм споживання 40 мА.
* Інсталяційний розмір 60 мм, накладний монтаж. Підходить виключно для внутрішнього встановлення.