Бездротовий модуль розширення дротових зон ITV U-Prox Multiplexer
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Модуль розширення зон |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Тип живлення | дві батареї 2500 мАг, до 10 годин (при умові 8 дротових детекторів, по 15 мА кожен) |
| Живлення | 10.8-13.8 В |
| Вихід живлення | 2 виходи AUX та SWA |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 167 / 120 / 38 мм |
| Вага | 640 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий модуль розширення дротових зон ITV U-Prox Multiplexer
Бездротовий модуль розширення дротових зон U-Prox Multiplexer з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), підключення до 8 дротових датчиків.
Застосування
U-Prox Multiplexer – бездротовий модуль, призначений для підключення дротового охоронного обладнання (датчиків, ІЧ-бар'єрів, детекторів газу, дротових сирен тощо) до бездротового центру охорони U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* 8 входів для підключення дротових датчиків.
* Вихід реле (NO/C). Імпульсний, тригерний (бістабільний) режими роботи.
* 2 виходи для живлення датчиків (AUX та SWA по 200 мА 12 В).
* Вихід світлодіода (LED).
* Живлення від двох літій-іонних акумуляторних батарей 2500 мАг, до 10 годин автономної роботи (при умові 8 дротових детекторів, зі споживанням по 15 мА кожен). Зовнішній блок живлення 10.8-13.8 В.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.