Опис товару
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M20-B10-G
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Тепловізійний монокуляр |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.2" 720 × 540 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 40 мK F=1.0 |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Цифровий зум | 4 рівня |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 10 мм |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 17.3°; В: 13.1° |
| Палітра | Alarm,Black hot,Red iron,White hot |
| Локальне сховище | Micro SD 256 Гб |
| Час роботи від батареї | 9 годин без Wi-Fi hotspot |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Відстань спостереження | 460 м |
| Інтерфейси | microUSB |
| Живлення | 5В, 0.3А |
| Особливості моделі | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 171 × 58 × 59 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 506 ₴






