Тепловізійний монокуляр ThermTec ThermEye Cyclops CP335Pro
| Бренд | ThermTec |
| Тип пристрою | Тепловізійний монокуляр |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.39", OLED, 1024×768 |
| Теплова чутливість (NETD) | < 25мк@300k |
| Матриця (Thermal) | Мікроболометр Vox |
| Поліпшення зображення | 3D NR; IDE; HDR |
| Цифровий зум | 1-6x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 7.5° × 5.6° |
| Локальне сховище | 16 ГБ |
| Час роботи від батареї | до 12 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Двостороннє Wi-Fi підключення; Пульт дистанційного керування APP |
| Оптичний зум | 3.3x |
| Відстань спостереження | 1800 м (людина) | 3889 м (автомобіль) |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | 2х 18650 Li-ion |
| Особливості моделі | ШІ вимір відстані; фото, запис, відтворення; тепловий трекінг; GPS |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 67×63×190 мм |
| Вага | 550 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний монокуляр ThermTec ThermEye Cyclops CP335Pro
Тепловізійний монокуляр ThermTec ThermEye Cyclops CP325Pro з роздільною здатністю 384x288, розмір пікселя 12 мкм, фокусна відстань 35 мм. Відстань спостереження людини до 1800 м.
Застосування
Тепловізори від ThermTec широко застосовується в різних сценаріях, таких як цілодобове, всепогодне спостереження в аеропортах, житлових приміщеннях, на складах тощо, пожежна сигналізація, промислова автоматизація та інспекція, військові операції, правоохоронні органи, морські рятувальні служби та інші місії в екстремальних умовах, де звичайні технології спостереження, засновані на виявленні у видимому світлі, обмежені.
Ключові властивості та можливості
* Модель з фокусною відстанню 35 мм і термодатчиком із роздільною здатністю 384x288 пікселів. Цифровий зум 1-6x.
* OLED-дисплей 0.39" 1024х768 пікселів з якісною картинкою.
* Велика дальність виявлення: людини до 1800 м, автомобіля до 3889 м. Вбудований далекомір зі штучним інтелектом. На основі алгоритму глибокого навчання можна автоматично вимірювати відстань до об'єкта.
* 6 палітр тепловізійних зображень з комфортним візуальним сприйняттям для роботи в різних середовищах і погодних умовах.
* Двостороннє WiFi-точка доступу. Підтримує з'єднання як через WiFi, так і через точку доступу. Передача зображення в реальному часі.
* Сповіщення в реальному часі через застосунок. Ви отримаєте сповіщення на свій мобільний пристрій негайно, як тільки об'єкт потрапить у поле зору.
* Вбудована функція фото- та відеозйомки дозволяє швидко та легко ділитися результатами тепловізійних досліджень завдяки функціям відтворення та обміну даними через мобільні застосунки.
* Два режими зображення. Модель має режими WDR і наведення на ціль, що дає змогу чітко фіксувати деталі в різних ситуаціях, якщо це необхідно. Режим WDR підходить для умов висококонтрастного освітлення, тоді як режим наведення на ціль допомагає зосередитися на об'єктах.
* Електронна стабілізація зображення. Забезпечує чітке та точне зображення навіть у сценах з великою кількістю руху.
* Функція GPS. Дозволяє користувачам знати свої координати в режимі реального часу, що робить польові роботи безпечнішими.
* Вбудована пам’ять обсягом 16 ГБ.
* Вбудований літій-іонний акумулятор (18650 x 2) забезпечує до 12 годин роботи у режимі очікування.
* Захист від води, пилу та туману за стандартом IP67; стійкість до падіння з висоти 1 м.
* Легкий та зручний, з ергономічним дизайном. Компактні розміри роблять тепловізор легким і зручним супутником, куди б ви не пішли. Збалансований центр тяжіння забезпечує чудовий досвід роботи з пристроєм.