Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 3w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-10000 Гц |
| Вхідна напруга | 0.7 В |
| Живлення | 12 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Вага | 0.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 3w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
Внутрішній активний настінний гучномовець з підсилювачем FONTE 3w НВ-А, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В. Діапазон частот 100-10000 Гц, вихідна потужність 3 Вт. Корпус з пластику.
Застосування
Активні гучномовці використовуються для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Система призначена для автоматичного або ручного аварійного мовного сповіщення, а також трансляції службових сповіщень та фонової музики та розрахована на 1-2 зони сповіщення для малих та середніх (від 20 до 100 Вт) за площею об'єктах.
Ключові властивості
* В одному корпусі активного гучномовця об'єднані два пристрої: динамік та підсилювач. Тому для підключення, крім кабеля, через який розповсюджується звуковий сигнал, потрібне ще зовнішнє живлення. Гучномовець працює при подачі живлення напругою 12 В постійного струму та подачі звукового сигналу напругою 0.7 В. Діапазон напруги живлення становить 10-15 В.
* Діапазон відтворювальних частот 100-10000 Гц. Номінальна шумова потужність 3 Вт.
* У гучномовці передбачено ручне регулювання гучності.
* Гучномовець виконаний в пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. Підключається за допомогою клемної колодки.